NS/ISO 9001:2015 प्रमाणिकृत नेपालको पहिलो सरकारी निकाय

मिशन ठेगाना
Abu Dhabi, Embassy of Nepal Villa No. 51/A, E-4/02, Madinat Zayed Area (Opposite Madinat Shopping Centre Behind Ethihad Airways on Murror Road) Abu Dhabi.
Tel. 634 4385, 634 4767
Fax. 00971-2-634 4469
Email. abudhabi@mofa.gov.np;nepemuae@emirates.net.ae
Website. www.nepembassyuae.org
Bangkok, Embassy of Nepal 189 Soi 71, Sukumvit Road Prakanong, Bangkok 10110, Thailand
Tel. 00662-391-7240, 390-2280
Fax. 00662-381-2406
Email. bangkok@mofa.gov.np
Website. www.nepalembassybangkok.com
Beijing, Embassy of Nepal No. 1, San Li Tun Xi Liu Jie, Beijing 100600 People’s Republic of China 
Tel. 6532 1795, 6532 2739, 6532 5729
Fax. 0086-10-6532 3251
Email. beijing@mofa.gov.np;beijing@nepalembassy.org.cn
Website. www.nepalembassy.org.cn
Berlin, Embassy of Nepal Guerickestrasse-27, 10587 Berlin-Charlottenburg, Federal Republic of Germany
Tel. 3435 9920-22 Fax: 0049-30-3435 9906
Email. berlin@mofa.gov.np; berlin@nepalembassy.de
Website. www.nepalembassy-germany.de 
Brasilia, Embassy of Nepal SHIS/QI-11, Conjunto-03, Casa (Home)-20 Lago Sul Brasilia- DF, Brazil
Tel. 0055-61-3541 1232, 3541 1228
Fax. 0055-61-3541 1229
Email. brassilia@mofa.gov.np
Website. www.nepalembassy.com.br/en

Brussels, Embassy of Nepal
Avenue Brugmann-210 1050 Brussels, Belgium
Tel. 00 32 2 346 2658, 346 6638
Fax. 00 32 2 344 1361
Email. brussels@mofa.gov.np;embn@skynet.be 
Website. www.nepalembassy.be
Cairo, Embassy of Nepal 23, El-Hassan Street, Off Geddah Street Mohandessin – Cairo Arab Republic of Egypt 
Tel. 3760 3426, 3761 2311 
Fax. 0020-2-3337 4447
Email. cairo@mofa.gov.np; ne@nepalembassyegypt.com 
Website. www.nepalembassyegypt.com
Time Difference to GMT: September Last Friday-Apil
Last Thursday: +2 hrs April Last Friday-September
Last Thursday: +3 hrs
Canberra, Embassy of Nepal 22 KAREELAH, O’MALLEY, ACT 2606 Australia 
GPO Box: 2889 
Tel. 6162 1554 , 6286 8006 
Fax. 6286 9978
Email. canberra@mofa.gov.np; info@necan.gov.np, embassyofnepal@grapevine.com.au
Website. www.necan.gov.np

Colombo, Embassy of Nepal
153, Kynsey road, Colombo-8, Sri Lanka.
Tel. 268 9656, 268 9657
Fax. 0094-11-268 9655
Email. colombo@mofa.gov.np; nepalembassy@eureka.lk 
Denmark, Hellerup, Embassy of Nepal Svanemollevej 92 2900 Hellerup, Denmark 
Tel. 4444 4043 / 4444 4026
Fax. 0045-4444 4027
Email. copenhagen@mofa.gov.np; eon@nepalembassydenmark.org
Website. www.nepalembassydenmark.org 
Dhaka, Embassy of Nepal United Nations Road, Road No 2 Baridhara Diplomatic Enclave Dhaka-1212, Bangladesh 
Tel. 989 2490, 989 2568 
Fax. 00880-2-882 6401
Email. dhaka@mofa.gov.np; eondhaka@dbn-bd.net
Website. www.nepembassy-dhaka.org
Doha, Embassy of Nepal Abu Hamour Area – Masaimeer, Doha
Tel. 467 5681, 467 5683 
Fax. 00974-467 5680
Email. doha@mofa.gov.np; nembdoha@qatar.net.qa
Geneva, Permanent Mission of Nepal to the United Nations and other International Organisations
81, rue de la Servette, 1202 Geneva, Switzerland.
Tel. 733 2600, 733 2621
Fax. 0041-22-7332 722
Email. geneva@mofa.gov.np; mission.nepal@bluewin.ch 
Website. www.nepalmissiongeneva.org
Hong Kong, Consulate General of Nepal Unit 715, North Tower, Concordia Plaza 1 Science Museum Road Tsim Sha Tsui (East), Kowloon, Hong Kong 
Tel. 2369 7813, 2369 2619 
Fax. 00852-2824 2970
Email. hongkong@mofa.gov.np; cgnhk@biznetvigator.com
Website. www.nepalconsulatehk.org/

Islamabad, Embassy of Nepal
House No 11-A, Street No 13, F-7/2 Islamabad
Tel. 265 5139, 265 5182, 265 5183
Fax. 0092-51-265 5184
Email. islamabad@mofa.gov.np; nepem@isb.comsats.net.pk
Website. www.nepalembassy.pk

Kolkata, Consulate General of Nepal
1, National Library Avenue, Alipore, Kolkata-700027
Tel. 2456 1224 / 1154 / 1085 / 1103 / 3972
Fax. 0091-33-2456 1410
Email. kolkata@mofa.gov.np; nepalconsulate@dataone.in
Website. www.nepalconsulategeneral.in

Kuala Lumpur, Embassy of Nepal
Wisema Paradise (level 1,3 & 9) no. 63, Jalan Ampang
50450 Kaula Lumpur
Tel. 03-2164 5934, 9653
Fax. 603-2164 8659
Email. kualalumpur@mofa.gov.np; info@nepalembassy.com.my
Website. www.nepalembassy.com.my

Kuwait City, Embassy of Nepal

Embassy of Nepal Jabriya, Block-8 Street No. 13 House No. 514 Jabriya, Kuwait
Tel. 00965-25321603, 25321604, 25321605
Fax. 00965-25321601, 25321628
Email. kuwait@mofa.gov.np, info@nepembku.org
Website. www.kuwait.mofa.gov.np
Working Hours: Sunday to Thursday (8.00-13.00 hrs, 14.00-16.00 hrs.) Consular Hours: Sunday to Thursday (9.00-13.00 hrs.)
Lhasa, Consulate General of Nepal Norbulingka Road-13, Lhasa Tibet Autonomous Region of the People's Republic of China 
Tel. 00868918822881, 6813965, 6815744
Fax. 00868916836890
Email. lhasa@mofa.gov.np; cgnlhasa@hotmail.com
London, Embassy of Nepal 12A, Kensington Palace Gardens, London, W8 4QU, United Kingdom.
Tel. 7229 1594 / 6231 / 5352
Fax. 0044-20-7792 9861
Email. london@mofa.gov.np; eon@nepembassy.org.uk
Website. www.nepembassy.org.uk

Moscow, Embassy of Nepal
2nd Neopalimovsky Pereulok 14/7, Moscow, Russia.
Tel. 252 8215/241 9311
Fax. 00-7-499-252 8000
Email. moscow@mofa.gov.np; nepalemb@mtu-net.ru
Website. www.nepalembassyrus.com

New Delhi, Embassy of Nepal
Barakhamba Road, New Delhi-110001, India.
Tel. 2332 9969 (Ambassasdor's Office), 2332 7361, 2332 9218, 2332 8066 
Fax. 0091-11-2332 6857, 2332 9647
Email. newdelhi@mofa.gov.np; nepembassydelhi@airtelmail.in
Website. www.nepalembassy.in

Consulate General Of Nepal New York
216 East, 49th Street , 4th Floor
NY10017, New York
Phone : 917-675-6783
             917-675-6779
Email. newyork@mofa.gov.np; nepal@un.int
Website. www.un.int/wcm/content/site/nepal

Ottawa, Embassy of Nepal
408, Queen Street Ottawa, ON K1R 5A7 Canada
Tel. +1 613-680 5513, 613 680 5623 
Fax. +1 613-422 5149
Email. ottawa@mofa.gov.np; nepalembassy@rogers.com 
Website. www.nepalembassy.ca
Paris, Embassy of Nepal 45, bis rue des Acacias, 75017, Paris, France
Tel. 4622 4867 
Telex. 0033-1-4227 0865
Email. paris@mofa.gov.np; nepalinparis@noos.fr
Website. www.nepalembassyparis.gov.np
Pretoria, Embassy of Nepal 976, Francis Baard Street, Arcadia Pretoria 0083
Tel. 0027 12 3423619
Fax. 0027 12 3427546
Email. pretoria@mofa.gov.np; nepalembassy@telkomsa.net

Riyadh, Embassy of Nepal
Al Urubah Street (Near Sulemania Hotel, Al-Jouf Road) Post Box No. 94384, Riyadh – 11693 Kingdom of Saudi Arabia 
Tel. 00966-1-4611108, 4645170
Fax. 00966-1-464-0690, 465-1823
Email. riyadh@mofa.gov.np; info@neksa.org
Website. www.neksa.org

Seoul, Embassy of Nepal
37-24, Sungbuk-dong Sungbuk-gu, Seoul, Republic of Korea 
Tel. 3789 9770-1
Fax. 0082-2-736 8848
Email. seoul@mofa.gov.np
Website. www.nepembseoul.gov.np
Tel Aviv, Embassy of Nepal Textile Center Building, 7th Floor 2 Kaufman St. Tel Aviv-68012, Israel
Tel. 5100111, 5168085, 5168086
Fax. +972 3 5167965
Email. telaviv@mofa.gov.np; nepal.embassy@012.net.il
Website. www.nepalembassy-israel.org
Tokyo, Embassy of Nepal Fukukawa House B 20-28, Shimomeguro, 6-Chome Meguru-Ku, Tokyo 153-0064
Tel. 3713 6241/3713 6242
Fax. 0081-3-3719 0737
Email. tokyo@mofa.gov.np; nepembjp@big.or.jp
Website. www.nepalembassyjapan.org
Washington DC, Embassy of Nepal 2131 Leroy Place, NW, Washington DC, 20008 USA.
Tel. 667 4550 / 4551 / 4552
Fax. 001-202-667 5534
Email. washingtondc@mofa.gov.np; info@nepalembassyusa.org
Website. www.nepalembassyusa.org

Yangon, Embassy of Nepal

16, Natmauk Yeiktha, Yangon.
Tel. 545 880, 557 168
Fax. 00-951-549 803
Email. nepemb@mptmail.net.mm, yangon@mofa.gov.np
Manama, Bahrain, Embassy of Nepal Email. eonbahrain@mofa.gov.np;nepalembassy.bahrain@gmail.com
Time Difference with GMT: +03:00 hrs
Time Difference with NST: -02.45 hrs
Country Code: 973
Working Hours :  Sunday to Thursday 0800 hrs – 1430 hrs
Muscat, Oman, Embassy of Nepal Email. eonmuscat@mofa.gov.np
Website. www.oman.mofa.gov.np
Time Difference with GMT: +04.00 hrs
Time Difference with NST: +01.45 hrs
Country Code : 968

New York, Consulate General of Nepal
820 Second Avenue, Suite 17 B, New York, N.Y. 1001
Tel. 001-212 370 3988/89
Fax. 001-212-953 2038
Email. newyork@mofa.gov.np; nepal@un.int
Time Difference to GMT: -05 hrs (Daylight Saving Time + 01.00 hrs)
Time Difference to NST: -09.15 hrs (Daylight Saving Time -10.15 hrs)
Country Code: 1
Area Code: 212

 

arçelik yetkili servisi arçelik yetkili servis arçelik servisi arçelik teknik servis arçelik servisleri istanbul arçelik servisi arçelik beko servis arçelik beko servisi arçelik beko yetkili servisi arçelik beko yetkili servis
beko servisleri
beko teknik servis
beko servisi
beko yetkili servis
istanbul beko servisi
arçelik beko servis
arçelik beko servisi
arçelik beko yetkili servisi
beko arcelik yetkili servis
facebook beğeni hilesi
likecity
durum beğendirme hilesi
beğeni hilesi
like city
facebook beğendirme
takipçi kasma hilesi
facebook beğeni arttırma
Facebook Sayfa Beğeni
Twitter Takipçi hilesi
Instagram Beğeni hilesi
Beğeni
Beğeni Hilesi
Durum beğen
Resim beğen
Yorum beğeni
Takipçi Kasma
Beğeni kasma
hack forum forum hack warez forum k2 shell recovery shell sadrazam shell wso shell danger shell webroot shell hacklink satışı hacklink Forum Hack wso shell recovery shell k2 shell Hack Forum Hack Sitesi mirror zone instagram takipci hilesi instagram hilesi instagram unfollow instagram hileleri instagram beğeni instagram yorum hilesi takipci kasma instagram instagram takipci satın al instagram instagramciyiz instagram takipci instagramcilar instagram 2018 arçelik yetkili servisi beko yetkili servisi en yakin servis arcelik teknik servis arcelik servisleri istanbul arcelik servisi arçelik beko servis istanbul arçelik beko servisi beko yetkili servisi arçelik yetkili servis yakamoz beyaz eşya servisi